דלתות פנים

באיזו שפה עיצובית מדברות דלתות הפנים עם דלת הכניסה?

מהיום אתם יכולים להזמין דלת כניסה ודלתות פנים המדברות באותה שפה עיצובית! כל שעליכם לעשות הוא לבחור את אחד מהסגנונות של רב בריח: גיאומטרי, וינטאג', פרובנס (אולי כםרי במקום) ושיק מודרני, להתאים את הצבעים, החיפויים, המרקמים, סגנונות הפרזול, שילובי הזכוכית והידיות המתאימות, הן בדלת הכניסה והן בדלתות הפנים! אנחנו קוראים לזה TOTALOOK. האורחים שלכם יקראו לזה WOW!

דלתות פנים

איך לשמור על ניקיון הדלתות?

נקו את דלתות הפנים ודלתות הכניסה באמצעות מטלית לחה בלבד, ללא חומרי ניקוי פעילים וללא ספוגים המותירים שריטות. שימו לב בעיקר לאזור הידיות בו מצטבר לכלוך רב. לבסוף, יבשו עם מטלית יבשה ועדינה.

דלתות פנים

איך לבחור דלתות פנים?

קבעו מהו התקציב לרכישת הדלתות לבית שאתם בונים או משפצים. הגדירו את סוג הפתיחה הדרוש (כנף או הזזה) ואת כיוון הפתיחה - על פי התוכניות האדריכליות שלכם. בחרו את החומר ממנו תהיה עשויה הדלת (עץ, מתכת) את סוג החיפוי (למינציה, פורניר, פורמייקה או צבע בתנור). לסיום, בחרו את אביזרי הפרזול והעיצוב שיעטרו את דלתות הבית: ידיות, צוהר, מנגנון נעילה מגנטי ועוד.

דלתות פנים

בונים או משפצים וצריכים לבחור דלת לממ"ד?

אל תתעכבו יותר מדי. את משקוף דלת הממ"ד יש להתקין כבר בתום שלב השלד ולפני הטיח, לעומת דלתות הפנים, אותן יש להתקין בסיום שלב הריצוף/חיפוי הרצפה, הטיח וחיפויי הקיר.

דלתות פנים

חורים תעשו בקירות – לא בכיס!

לקראת עונת השיפוצים, תכננו את תקציב השיפוץ מראש בעזרת טבלה מסודרת שתכלול את הערכות העלות, הצעות המחיר ורזרבה לבלתי צפוי. כל זה צריך להיות מבוסס על התקציב שעומד לרשותכם.

דלתות פנים

שדרוג הנכס

משפצים נכס לצורך מכירה? החלפת הדלתות לדלתות פנים רב-בריח, עם פרזול מרהיב וידית מעוצבת, תעניק לנכס מראה עכשווי ותשדרג מיידית את ערכו בעיני הרוכש הפוטנציאלי.

דלתות פנים

הכל מתחיל בהשראה

עומדים לבנות, לשפץ או לעצב את ביתכם? בקרו באתר Pinterest המשמש קהילה למקצוענים ולחובבים בתחום האדריכלות, עיצוב הפנים והסטיילינג. היכנסו ל"גלריית הפרויקטים" באתר רב-בריח ותוכלו לקבל השראה לדלתות כניסה ודלתות פנים. בנוסף, בקרו בבתים פתוחים המיועדים למכירה ואל תוותרו על סיורי "בתים מבפנים" המתקיימים בערים שונות.

דלתות פנים

אור בעיניים

חלל מואר ייראה תמיד גדול יותר. לכן, התקינו חלונות גדולים אשר יכניסו את האור אל הבית ורצפו את המרפסת בריצוף זהה לזה של הבית, על מנת ליצור המשכיות חזותית. העדיפו רצפה בהירה ואם דווקא הרצפה הכהה היא המועדפת עליכם, בחרו באריחים בעלי מרקם מבריק, היוצרים השתקפות ותחושת עומק.

דלתות פנים

המבואה - מקום לביטוי עצמי

מבואת הבית היא המקום בו תוכלו ליצור את הרושם הראשוני הביתי והחמים, שיקדם את פני האורחים שלכם. הציבו מראה בעיצוב ייחודי, צרו קיר תמונות של בני הבית, הוסיפו קונסולה או רהיט מעניין ותקבלו כניסה מאירת פנים.

דלתות פנים

דלתות כאשליה אופטית

רוצים ליצור תחושת גובה? השתמשו בדלתות גדולות וגבוהות. מעונינים ליצור תחושת עומק? בחרו דלתות עם חלונות שקופים או שקופים למחצה.

דלתות פנים

שינוי דיריים - חיסכון גדול במחשבה תחילה

רוכשים דירה מקבלן? הקדישו מחשבה רבה למפרט הטכני ובצעו את ההתאמות הנדרשות לכם עוד לפני הרכישה -כחלק מהחוזה. תתפלאו עד כמה הנציגים במשרד המכירות יהיו גמישים לצרכים שלכם, בשלב וב אם עומדים לפי חתימה...

דלתות פנים

טיפ מבריק

הידעתם שמשטחים מבריקים יוצרים אצלנו אשליה של עומק? יישמו אותם במינון הנכון בארונו המטבח, בחיפויי הקיר וברהיטים נבחרים.

דלתות פנים

רושם-ראשוני

דלת הכניסה יוצרת את הרושם הראשוני בעיני האורחים ומעידה יותר מכל על חווית האירוח המצפה להם. לכן בחרו דלת המשתלבת בקו העיצובי של ביתכם ובסגנון החיים שלכם: אורבני, כפרי, עתיק ועוד. כמו כן, אבזרו את רחבת הכניסה בפריטים עיצוביים התומכים במסר זה: תמונה, ספסל מעניין, פעמון רוח ועוד. כמו כן, הוסיפו עציצים היוצרים אווירה נעימה ומזמינה.

דלתות פנים

האווירה מתחילה בצבע

צבע בהיר ישתלב היטב בכל סגנון עיצובי, יעניק לכם תחושת מרחב גדולה יותר וייצור בכל חלל בבית, אווירה של שלווה, ניקיון ורוגע.

דלתות פנים

טיפ מבריק

הידעתם שמשטחים מבריקים יוצרים אצלנו אשליה של עומק? ישמו אותם במינון הנכון בארונות המטבח, בחיפויי הקיר וברהיטים נבחרים

דלתות פנים

הגדירו צרכים ומטרות

לקראת עונת השיפוצים בביתכם הגדירו צרכים ומטרות המשפחה גדלה ואתם זקוקים ליותר מקום? למדת לבשל והמטבח לא עומד בקצב? ככל שתדעו להגדיר טוב יותר את צרכי השיפוץ, ככה תוכלו להיות ממוקדים בדברים שצריך לגעת בהם, ובאלו שאולי אפשר לטפל בהם בהזדמנות אחרת...

דלתות פנים

לפעמים צריך לדעת לשחרר

סרקו בעיניכם את החדרים השונים בביתכם ואתרו חפצים חסרי תועלת שאינכם משתמשים בהם: אגרטלים, מזכרות, חפצים שונים ועוד. מצאתם? היפטרו מהם ותגלו שביתכם הופך למקום נעים ואוורירי יותר.