על ספת המעצבת גילה מנחם

"הדבר הראשון שאני עושה זה להכיר את הלקוחות שלי" אומרת גילה מנחם רגע לפני שהיא פותחת לנו את הדלת לעולם שלה ולשאלה – כיצד הגעת לעולם העיצוב ומהן ההמלצות שלך בהן?

רב-בריח | 10/07/2017

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.

לאחר קריירה בת 20 שנה בתחום השיווק , החלטתי לעשות הסבה לתחום עיצוב הפנים.

למדתי עיצוב פנים ביחידה ללימודי חוץ של הטבניון, וסיימתי לפני כחמש שנים, ומאז אני עוסקת בתחום.

 

מי פתח לך את הדלת לעולם העיצוב?

במשך כ -15 שנה שימשתי כסמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקים בחברת דלתא טקסטיל. במסגרת עבודתי זו עסקתי המון בגיבוש קונספטים ועיצוב קולקציות עבור לקוחות מהשורה הראשונה בעולם. מעצבות היו חלק מהצוות אותו ניהלתי, ביקרתי המון בתערוכות בעולם , נשמתי וחשבתי עיצוב.

ארגז הכלים היקר מפז שרכשתי בדלתא משמש אותי רבות בעבודתי כיום.

 

המעצבת גילה מנחם-דלת כניסה רב-בריח

 

מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת ניגשת לתכנן פרוייקט חדש?

הדבר הראשון שאני עושה זה להכיר את הלקוחות שלי. הבנת הלקוחות, תחומי העניין שלהם, צורת חייהם, החלומות שלהם, המשפחה שלהם מכוונים אותי לכיוון העיצובי שיתאים לסגנון חייהם ולאישיותם. סגנון שהם ירגישו נוח בו, שיהיה בית עבורם.

גילה מנחם-רב-בריח

 

לאיזה מהפרוייקטים שלך שמורה פינה חמה אצלך בלב ומדוע?

אני עוסקת כרגע בעיצוב מקווה , שהוא פרוייקט ייחודי ומרגש. אני מרגישה שנפלה בחלקי הזכות לתכנן ולעצב מקום קדוש זה , ממנו תהנינה בנות ישראל.

המעצבת גילה מנחם - דלתות כניסה ופנים רב-בריח

 

מה הפינה האהובה עליך אצלך בבית?

הפינה האהובה עלי אצלי בבית הוא האי במטבח. זה האיזור שבו מתרחשים החיים אצלנו במשפחה: אוכלים עליו, לומדים עליו, מארחים חברים, יושבים לקפה עם הבעל כל בוקר, לומדים עליו. אני אוהבת את המשפחתיות והביחד שהוא מסמל.

 

מהם האתרים/בלוגים האהובים עליך בתחוםאיך את נשארת מעודכנת?

על מנת להישאר מעודכנת אני בקשר עם ספקים של חומרים, ומקבלת ישירות למחשב חידושים ופיתוחים בתחום.

מנוי על מגזינים של עיצוב כמו בנין ודיור, בית ונוי, חושף בפניך המון אינפורמציה על מגמות, מעצבים מעניינים בארץ ובעולם. בתערוכת העיצוב המתקיימת כל שנה במרכז הירידים נחשפים לחידושים ולספקים חדשים. השנה נסעתי לתערוכת העיצוב בלונדון שתרמה לי המון. בשיטוטים בשווקים ובחנויות גם ניתן ללמוד על המגמות.

 

איזה דלת כניסה של רב-בריח היית משלבת אצלך בבית?

הדלת האהובה עלי ברב-בריח, היא כמובן דלת קיוטו. שילוב החומרים והסורג המעוצב מוסיפים כל כך הרבה יופי ועומק לבית. אין לי בעיה לשלב אותה בבית מודרני , ואף בבית כפרי לייט, מאחר והיא רבת פנים. דלת שמלמדת כבר מהחוץ על העיצוב והיופי שהולכים לפגוש בבית פנימה.

הייתי מציבה אותה בפתח ביתי בשמחה .

דלת כניסה מדגם קיוטו של רב-בריח

 

 

מוזמנים לאתר של גילה מנחם