מעוצב ובטוח

בישראל של 2017 מדווחת המשטרה על פריצות מהירות, במהלכן משתמשים הפורצים בציוד מיוחד המאפשר פריצה מהירה ושקטה של דלת הכניסה. כל מה שאתם צריכים הוא מנעולן מקצועי שיהיה הפתרון לבעיה המציקה הזאת ויאפשר לכם ראש שקט.

רב-בריח | 16/11/2017

אין ספק שהכיף הגדול ביותר הוא להשקיע זמן ומחשבה בעיצוב חללי הבית הפרטי שלנו. מה יותר כיף מלהשתרע על הספה הנוחה שבחרנו ולצפות בסדרה אהובה על מסך פלזמה רחב ידיים. רגע לפני שאתם אכן משתרעים לאחור ומדמיינים שאתם סוג של ביטוי נרדף לחיים הטובים, סגרו לעצמכם עוד פינה אחת – בטחונכם האישי. בישראל של 2017 מדווחת המשטרה על פריצות מהירות, במהלכן משתשמים הפורצים בציוד מיוחד המאפשר פריצה מהירה ושקטה של דלת הכניסה. כל מה שאתם צריכים הוא מנעולן מקצועי שיהיה הפתרון לבעיה המציקה הזאת ויאפשר לכם ראש שקט. כדי להבטיח זאת, קבצנו עבורכם את ארבעת כללי הברזל שיסייעו לכם לבחור את המנעולן הנכון, שיבטיח את בטחונכם ובטחון ילדיכם.

 

 

מנעולן מוסמך

אל תוותרו על מנעולן מוסמך ואל תתפתו לכל הצעה שלא עומד מאחוריה מי שהוכשר לביצוע המשימה. חברת רב בריח מקפידה על הכשרת מנעולנים מוסמכים ולכן כשאתם תרים אחר אחד כזה, וודאו שהוא מוסמך רב בריח, זאת תהיה סוג של גושפנקה, שבחרתם נכון.

 

בקשו לראות תעודות

בתום ההכשרה שמעניקה רב בריח למנעולנים מקצועיים, מקבל כל מנעולן תעודת מעולן מורשה. דרשו לראות תעודה זו לפני תחילת העבודה. אל תמשיכו את התהליך עם מי שלא מציג תעודה.

 

עמדו על ההבדל בין צילינדר ובין מנעול

החלפת מנעול הדלת נדרשת רק בשעה של פריצה אלימה או בעת בעיה במנגנון. הצילינדר הוא חלק במנעול ולכן ברוב המקרים תדרשו להחליף רק את הצילינדר עצמו ולא את כל המנעול

 

חשיבות הצילינדר המתקדם

אם המנעולן ממליץ על החלפת הצילינדר (החלק בדלת שמופעל על ידי המפתח), נצלו את ההזדמנות ושדרגו לצילינדר מתקדם יותר, המעניק רמת מיגון משופרת. גם אם לא המליצו לכם על החלפת הצילינדר, אתם מוזמנים ליזום ולבקש החלפה כזאת ולשפר משמעותית את בטחונכם ובטחון ילדיכם –

הצילינדרים המתקדמים מציעים בנוסף, כרטיס שכפול, המאפשר שכפול מפתח רק בצירוף הכרטיס ורק על ידי בעלי מקצוע מורשים, להם המיכון הטכנולוגי המאפשר שיכפול באמצעות כרטיס, כך תמנעו שכפול המפתחות על ידי גורמים זרים ללא ידיעתכם.

מנעולן מוסמך, ישתמש בצילינדר המגיע באריזתו המקורית והוא ידאג לפתוח אותו בנוכחותכם. אריזה זו אמורה לכלול צילינדר, 5 מפתחות וכרטיס שכפול. וודאו שכל אלו אכן נמצאים.

המנעולן יעניק לכם אחריות מלאה על הצילינדר שרכשתם. חשוב לוודא עוד בטרם תחילת העבודה שאכן תקבלו את האחריות המלאה.

גזרו ושמרו את הכללים הללו והבטיחו לעצמכם שקט נפשי וביטחון אישי.