מי הם ילדי המפתח של 2017?

אם אתם ילדי שנות ה-80 ויש לכם בבית ילדים - סביר להניח שאתם מרגישים את ההבדל בין ילדי המפתח של 1987 וילדי המפתח של 2017

אורי סלע | 21/08/2017

אין ספק שילדי המפתח למדו דבר או שניים על עצמאות בעולם.

אם הייתם חלק מהם, וודאי תזכרו את הפעמים בהם המפתח נשבר בחור המנעול, הפסקות חשמל שהחליטו לקרות דווקא שהייתם לבד בבית, הדרך שעשתה הפיצה מקפיצה מהמקפיא למיקרו.

וואווו איזו תקופה.

ילדי המפתח -רב בריח

נכון שהיה קצת מבאס אבל תכלס קבלנו הכנה בכלל לא רעה לחיים. הכנה טובה, אולי, אבל עד שזה מגיע לילדים שלנו. אף אחד מאיתנו לא מוכן לדמיין גם לא בצחוק, ילד שננעל בתוך הבית או שלא מצליח להיכנס לתוכו. מערכת ה- LOCKAPP של רב בריח היא כל מה שילד מפתח מודרני ובמיוחד ההורים שלו, היו חולמים להתאבזר בה. ה- LOCKAPP היא מערכת חכמה הפועלת באמצעות אפליקציה במכשירי האנדרואיד והאייפון או באמצעות שלט ומאפשרת פתיחה ונעילה של הדלת מרחוק. כך תוכלו לפתוח את הדלת לעוזרת הבית וגם אם יצאתם במהירות והיה נדמה לכם ששכחתם לנעול, לא תצטרכו לשוב על עקבותיכם ולאחר לפגישה. פשוט – לוחצים על השלט או נכנסים לאפליקציה ונועלים.  השימוש בשלט הרחוק הוא פתרון אולטימטיבי גם לאנשים מבוגרים המתקשים להכניס את המפתח לחור המנעול. המערכת עצמה מגיעה עם צילינדר ממונע, כרטיס בקרת שכפול, כבל טעינה וחמישה מפתחות. את הצילינדר ניתן לרכוש עם הדלת עצמה ואף ניתן להתקינו בדלתות פלדה קיימות. את ההתקנה עורך מתקין מוסמך של רב בריח  שמתקין את הצילינדר וכן את האפליקציה ישירות על מכשירי הסלולאר של דיירי הבית. מי שמוגדר 'מנהל', יוכל להסיר ולהוסיף משתמשים בכל עת. מבדיקה שערכנו בחברה, באמצעות תשאול מקיף של לקוחות בשלוש השנים האחרונות עלה כי ילדים נוטים לאבד מפתחות 65% יותר ממבוגרים, נתון שסייע להבין את רמת נחיצותה של המערכת.

ילדי המפתח - רב בריח

דלת כניסה מסדרת MIX&MATCH מבית רב-בריח

 

טוב, אין ספק שהיאוש של ילדי המפתח המודרניים הוא הרבה יותר נוח. חוץ מאפלקיציות מתקדמות לפתיחה ונעילה, בבתים רבים ההורים יכולים לצפות במתרחש בבית גם שעה שהם מנהלים קריירה טובענית, לדבר עם איתו פעם בשעה ולהרגיש שהוא הכי הכי בטוח שאפשר.