ידיות על

קולקציית ידיות על זמנית נותנת כבוד לפרטים הקטנים ומדגישה סגנון עיצובי מהודק. קולקציית ידיות הפרימיום של רב בריח. סקירה מעוצבת

אורי סלע | 09/12/2018

אל תתנו לגודל לבלבל אתכם. הידית היא אומנם פרט קטן בתוך הדלת הגדולה אולם חשיבותה הפרקטית והאסטטית עצומה. לא בכדי בעולמות העיצוב הדגש המושם על הפרטים הקטנים  ותשומת הלב הניתנת לעיצובם, איכותם ונראותם הוא שעושה את ההבדל בין עיצוב סטנדרטי לעיצוב עילי.

 

מותגי העל בכל תחומי העיצוב והאופנה מכוונים את הספוט אל הפרטים הקטנים העשויים לעילא. כשמדובר במעיל אופנתי, יהיו אלו התיפורים והביטנה. כשמדובר בדלתות, ללא ספק הידית היא סוג של גולת כותרת. המגמה של ידיות מעוצבות בגווני שחור וטיטניום אומצה בחום על ידי מותגים מובילים ובאה לידי ביטוי בסקטורים נוספים בשדות העיצוב והאדריכלות ובהם מטבחים, חללי שירותים ורחצה ועוד ועוד.

 

הקולקציה החדשה של ידיות הפרימיום שהשיקה לאחרונה רב בריח היא קולקציית עלית של ידיות יוקרתיות, לא רק על שום הרמה הפרקטית הגבוהה שהקולקצייה מביאה עמה, אלא על שום היותן של הידיות בעלות קו אסתטי מובחן. הידיות מעוצבות באופן המציב אותן כעל זמניות עם עיצוב השומר על קווים קלאסיים בעלי זיקה מינימליסטית, כך שהן מדגישות ניקיון עיצובי ומעדנות את צורת הדלת.

 

בסיס הידיות עגול או מרובע, והידיות עצמן שטוחות מאוד למראה בקו מינימליסטי. הידיות מגיעות בצבעוניות של כסף, מושחר וטיטניום בגימור מבריק או מט והן יתאימו למגוון חללים מהקלאסי ועד חללים אורבניים שיסתייעו בידיות המושחרות ואלו בגווני הטיטניום כדי להדגיש את הסגנון. ידיות הפרימיום אף שולבו בסדרת דלתות  Designer Collection מקולקציית אלון ליבנה והשלימו מראה מדויק ואופנתי.

 

מעבר לערך העיצובי יתרונן הגדול של הידיות מקולקציה זו הוא שהן עשויות נירוסטה ולא ניקל, מה שהופך אותן לקלות משקל ומייצר רמה פרקטית גבוהה המסירה את החשש שהן יפלו עם הזמן.

 

כפי שלדלתות משמעות גדולה בנראות החלל ובאיכות החיים בבית כך לידיות הדלת תפקיד עיצובי ופרקטי מהמעלה הראשונה. מתן חשיבות עליונה לכל פרט מקטן ועד גדול תוך דיוק המכלול - חומר צורניות וצבעוניות הוא בחירה בסגנון חיים ללא פשרות שרב בריח גאה להוביל.

 

ידיות מעוצבותידיות יוקרתיות מבית רב בריח

שילוב מדהים לדלתות בעיצוב אלון ליבנהעיצוב, סטייל, רב בריח

 

 

דוגמא לדלתות המעוצבות מקולקציית קפסולה

דלתות הפנים בעיצובו של אלון ליבנה והידיות המשלימות את הקווים הישרים והנגיעות בצבעים של קולקציית דלתות הכניסה . צילום:אייל טואג

לצפייה בקולקציית הידיות באתר 

צילום: אייל טואג