חדש, חדיש ומיוחד

רב-בריח משיקה קולקציה חדשה ומתחברת לטרנדים החמים של עולם העיצוב. איך הם משתלבים בדיוק? התשובות בכתבה שלפניכם

רב-בריח | 11/06/2018

השבוע משיקה חברת רב-בריח את קולקציית הקיץ החדשה שלה, שכוללת מגוון רחב של דלתות כניסה ודלתות פנים מעוצבות. הדגמים החדשים בקולקציה עוצבו ברוח הטרנדים הבולטים בעולם העיצוב בשנת 2018, שקיבלו בה ביטוי ייחודי, התוצאה היא קולקציה אלגנטית של דלתות, שממחישות אמירה עיצובית.

טרנד בולט במיוחד נוגע לסקלת הצבעים החדשה של הדלתות, בהמשך לגוונים הקלאסיים והפופולריים, התווספו גוונים חדשים שבהם תוכלו להזמין את הדלתות שלכם, ובראשם ירוק וכחול, ששלטו בתערוכות העיצוב שהיו השנה בעולם. הוספנו גם דלתות בכחול, באפור, בשחור ובצעים חוליים שמזכירים זהב. אוהבים צבעים? אצלנו תוכלו לשלב אותם גם בדלתות שלכם.

 

הצבעים שמשתלבים בדלתות של רב בריח

 

 

טרנד החזרה לטבע שולב גם הוא בקולקציה שלנו, בעיצוב הדלתות שבקולקציה החדשה שולבו אלמנטים של חיתוכים גיאומטריים, שיוצרים דוגמאות בהשראת עולם הטבע. דוגמא טובה היא דלת מדגם מיקרו-נארה שבמרכזה בולט עיטור שנוצר באמצעות טכניקת חיתוך לייזר, החלק האחורי נצבע בגוון שונה שהופך את הדלת ייחודית.

 

דלת כניסה מיקרו-נארה בשילוב חיתוכי לייזרדלת כניסה מיקרו קיוטו רב-בריח

דלת כניסה מיקרו-נארה בשילוב חיתוכי לייזר

 

הקולקציה החדשה שלנו מעוצבת בהתאם לסגנון עיצובי עכשווי ומשולבות בה ידיות אינטגרליות בגרסאות שונות וידיות משיכה. בחלק מהדלתות נעשה שימוש בחיפויי פורמייקה, שמוסיפים להן גוונים וטקסטורות שונות. דוגמאות לכך ניתן לראות בדגם ריי שעוצב בסגנון עכשווי עם ידית חיצונית, והוא זמין במגוון צבעים. בדגם טום שבו שולבה פורמייקה, הוא מגיע עם ידית Z וניתן להזמין גרסה שלו בהתאמה אישית. בדגם סול שולבו חיפוי צבוע בתנור עם פורמייקה ובדגם סיטארה, דלת צבועה בתנור, בולטת ידית רחבה שממוקמת לרוחב הדלת מאזור הרוזטה ועד הקצה.

 

החידוש בידיות קבועות בדלת הכניסה דלת כניסה ריי רב-בריח 

החידוש בידיות קבועות בדלת הכניסה 

 

דלת כניסה ידית אינטגרלית

 

בהמשך לגוונים הקלאסיים והפופולריים, התווספו גוונים חדשים שבהם תוכלו להזמין את הדלתות שלכם, ובראשם ירוק וכחול, ששלטו בתערוכות העיצוב שהיו השנה בעולם.

 

דלתות בחיפוי פורמייקה ושילוב צבע רב-בריחדלתות עם שימוש בחיפוי קרמיקה

בחלק מהדלתות נעשה שימוש בחיפויי פורמייקה, שמוסיפים להן גוונים וטקסטורות שונות. 

 

בתחום דלתות הפנים משיקה החברה לראשונה דלתות גבוהות מסדרת TOP צבע שמתנשאות לגובה 2.40 מ', דלתות גבוהות מבוקשות במיוחד בקרב אדריכלים ומעצבים, הן מסייעות ביצירת תחושה של מרחב גבוה ומרווח, והקולקציה החדשה נותנת מענה לדרישה של הקהל המקצועי. בנוסף, מגיעות הדלתות בסדרה עם צירים נסתרים, כמענה לבקשות של קהל הצרכנים.

 

	דלתות פנים זמינות במבחר עיצובים

 

דלתות הפנים החדשות זמינות לקהל במבחר עיצובים, זיגוגים וגוונים של לבן ושמנת, והן שומרות על כל היתרונות המוכרים - עמידות למים, מנגנוני נעילה שקטים, עיצוב חדשני ואחריות של 5 שנים.  

 

דנה פאן לוזון לקמפיין תפנימו של רב-בריח  תפנימו ! דלתות פנים של רב-בריח

תפנימו ! דלתות פנים של רב-בריח

לצפייה בקולקציית דלתות החדשה לחצו