האפליקציות שיעשו לכם סדר בחיים

אנחנו בשאיפה מתמדת לחיות טוב יותר. עד שתכנסו לשגרה של יוגה, שחיה ומדיטציה, בחרנו עבורכם שלוש אפליקציות שישפרו לכם את החיים

אורי סלע | 04/03/2018

ניהול משימות: אינדו

 

הסוף לבלגן. אינדו היא אפלקיציה שתזכיר לכם מתי עליכם לבצע את המשימות שהגדרתם לה. אינדו היא אפליקציה בפיתוח ישראלי, נחשבת לאחת מאפליקציות ניהול המשימות הטובה מסוגה. לאחרונה השיקה האפליקציה יישום של ניהול יומן משימות. אם אתם לא הצלחתם לעשות סדר בבלגן, מהיום אינדו תעשה אותו בשבילכם.

 

ניהול משימות: אינדו

 

 

ביטחון: LOCKAPP

אחד הפיתוחים המשמעותיים שפתחה רב בריח בתחום הביטחון האישי, מסייע להורים לשמור על ראש שקט. ה- LOCKAPP היא אפליקציה חדשה, מאובטחת וידידותית לתפעול, המאפשרת פתיחה ונעילה של הדלת בלחיצת כתפתור באפלקיציה או באמצתעות שלט רחוק. באופן הזה, אין צורך לדאוג לא לאבד את המפתח. הכל נמצא במרחק הקלקה פשוטה. האפליקציה מפעילה צילינדר חכם של רב-בריח אותו ניתן להתקין על דלתות חדשות וכן על דלתות קיימות.

 

ביטחון: LOCKAPP

 

 

 

 

 

ריצה: PRT

אפליקציית PRT ( (Personal Running Trainer תכין אתכם למרתון הבא. האפליקציה הזאת היא אחת האטרקטיביות בקרב שוחרי כושר, והיא מאפשרת למתאמנים להתאמן בריצה החל מכמה מטרים ועד לריצת מרתון. כל מתאמן בוחר את האימון הנדרש, התוכנה מתאימה את עצמה לפלייליסט שלכם בסלולר  והקריין ידריך אתכם תוך כדי ריצה, מה בדיוק לעשות, כמה ובאיזו מהירות לרוץ ואף ייתן לכם רוח גבית.

 

ריצה: PRT